Pistolet CZ TS2 Orange kal. 9x19

  • szt.
  • 13 500,00 zł
  • Niedostępny

CZ TS 2 to prawdziwa gwiazda wśród pistoletów czeskiego producenta. Druga odsłona poprawionej Tactical Sport cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Do tej pory oferowana była w 3 wersjach: TS2 Silver, TS2 Racing Green oraz TS2 Deep Bronze, przy czym każda kolejna posiadała więcej ulepszeń i fabrycznego tuningu. Jednak dla fabrycznego Teamu CZ to nadal było za mało! Po dwóch latach od premiery Tactical Sport 2 doczekał się upgrade’u do absolutnie topowej wersji Orange! Jak wiadomo, wersje Orange w CZ oznaczają ręczne dopasowanie lufy, prowadnicy, zamka i szkieletu pistoletu w celu uzyskania jak najwyższej jego precyzji. Ale w tym modelu to nie wszystko!

Pistolet CZ TS2 Orange

Pistolet TS2 Orange ma kilka bardzo istotnych zmian. Pierwsza z nich to nowa lufa o ciężkim profilu zapewniająca większą precyzję, dłuższą żywotność, ale również korzystniejszy rozkład masy broni. Przeprojektowano również sprężynę powrotną, tym samym znacznie upraszczając rozkładanie pistoletu. Zmianie uległ również zamek, z dodatkowymi nacięciami na jego górze, zwiększającymi ergonomię przeładowania. Nowa, bardziej ergonomiczna jest również półka pod kciuk jak i przycisk zwalniania magazynka, o zmniejszonej wysokości. Istotne jest również to, dlaczego nastąpiły zmiany. Otóż, Ceska Zbrojovka UWAŻNIE SŁUCHA i poważnie traktuje sugestie i uwagi użytkowników, a następnie szybko wprowadza je do produkcji. I jest to bez wątpienia jeden z filarów jej sukcesu. Oby tak dalej!

Pistolet CZ TS2 Orange

Najważniejsze cechy:

- nowa lufa o ciężkim profilu (tzw. bull barrel) zapewnia większą celność, lepszą kontrolę (większa masa) i dłuższą żywotność

- ręczne pasowanie lufy, prowadnicy, zamka i szkieletu zapewniające najniższe z możliwych tolerancje

- muszka mocowana w stylu CZ Shadow 2, co ułatwia jej demontaż i wymianę

Pistolet CZ TS2 Orange

- dodatkowe nacięcia z przodu, również na górnej części zamka, jeszcze bardziej poprawiające ergonomię przeładowania

- poprawione umiejscowienie bezpiecznika

- zmniejszona wysokość przyciski zwalniającego magazynek

- zmodyfikowana prowadnica sprężyny powrotnej upraszająca demontaż

Pistolet CZ TS2 Orange

 

Specyfikacja:

- kaliber: 9x19 mm

- długość: 225 mm

- szerokość: 45 mm

- wysokość: 152 mm

- długość lufy: 130 mm

- profil lufy: ciężki (bull barrel)

- waga z pustym magazynkiem: 1350 g

- pojemność magazynka: 20 szt amunicji

- przyrządy celownicze: światłowodowa muszka, tarczowa, precyzyjna szczerbina

- szkielet: stal

- okładziny: aluminiowe, pomarańczowe

- ciężar spustu: 8 N

- droga spustu: 3-4 mm

- reset spustu: 3-4 mm

 

 

REZERWACJA BRONI: w sklepie luska.pl broń można zarezerwować poprzez stronę, składając zamówienie z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu. Więcej informacji w linku. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.

Typ broni krótkiej: Pistolet
Kaliber broni: 9x19
Jaki pistolet do dynamiki?

Jaki pistolet do dynamiki?

19-02-2023
Strzelanie dynamiczne zarówno IPSC jak i IDPA, z roku na rok przyciąga coraz większą rzeszę strzelców sportowych. Nie ma się zresztą co...
Co do tarczy? Część 2 - centralny zapłon.

Co do tarczy? Część 2 - centralny zapłon.

08-02-2023
Zapraszamy na drugą część naszych rozważań dotyczących pistoletów do strzelań tarczowych na 25m. Dziś pistolety centralnego zapłonu....