Rezerwacja towaru koncesjonowanego

 

Towar pokazany na stronie, jako dostępny, jest fizycznie dostępny w naszym magazynie, tym samym można go zarezerwować poprzez stronę zgodnie z kilkoma prostymi zasadami:

 

BROŃ:

1) Broń można zarezerwować poprzez sklep online, tylko i wyłącznie w przypadku jeśli jesteś zdecydowany na zakup i posiadasz stosowne dokumenty.

2) Okres rezerwacji broni a zaliczka:

- rezerwacja na jeden dzień - bez przedpłaty

- rezerwacja do 5 dni - zaliczka w wysokości 50% wartości

- rezerwacja do 30 dni - zaliczka w wysokości 100% wartości

3) Jeśli dana sztuka jest dostępna w sklepie online, proszę złożyć zamówienie przez sklep on-line, w komentarzu do zamówienia proszę wpisać:

- planowany termin odbioru

- informację o dokonaniu przelewu

4) W tytule przelewu proszę wpisać: "zadatek na poczet zamówienia numer: .........". Numer rezerwacji / zamówienia nadany zostanie przez system podczas jego składania.

Dane do przelewu:

PHU Łuska Małgorzata Grzymała

mBank: 19 1140 2004 0000 3102 5486 1264

Adres: ul. Kolejowa 7, 63-100 Śrem

5) Dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie uznajemy broń za zarezerwowaną, nie wcześniej.

6) Broń można kupić tylko i wyłącznie w siedzibie sklepu, osobiście za okazaniem stosownych dokumentów. Podczas procesu rezerwacji nie wysyłaj nam kopii wymaganych dokumentów, czy też ich numerów - te dokumenty będą wymagane dopiero w momencie sprzedaży.

 

AMUNICJA, SPŁONKI, PROCH:

1) Amunicję, spłonki, prochy można zarezerwować poprzez sklep online, tylko i wyłącznie w przypadku jeśli jesteś zdecydowany na zakup i posiadasz stosowne dokumenty.

2) Amunicję, spłonki, prochy można rezerwować maksymalnie na okres 3 dni, bez dokonywania wpłaty. Po upływie 3 dni zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

3) Amunicję, spłonki, prochy można kupić tylko i wyłącznie w siedzibie sklepu, osobiście za okazaniem stosownych dokumentów. Podczas procesu rezerwacji nie wysyłaj nam kopii wymaganych dokumentów, czy też ich numerów - te dokumenty będą wymagane dopiero w momencie sprzedaży.

 

W przypadku kiedy nie mamy poszukiwanego modelu broni, czy też amunicji na stanie, prosimy o kontakt w celu ustalenia możliwości zorganizowania poszukiwanego towaru.