O sklepie

Łuska - broń, amunicja, elaboracja (luska.pl)

W nawiązaniu do rodzinnych tradycji zrodził się pomysł otwarcia sklepu myśliwskiego. W 2009 roku w małym lokalu przyjęliśmy pierwszego klienta, od tej chwili zaczęła się przygoda, która daje nam wiele satysfakcji. Zadowolenie naszych klientów zawsze było najwyższym priorytetem, dokładaliśmy wszelkich starań, żeby wszyscy klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z dokonanych zakupów. Stale powiększające się grono powracających z uśmiechem na twarzy pasjonatów myślistwa i strzelectwa motywowało do rozwoju.

W 2015 roku sklep został przeniesiony do nowej siedziby; fakt ten pozytywnie wpłynął na wachlarz produktów, lecz co ważniejsze na satysfakcję odwiedzających nas klientów. Sklep jest zdecydowanie większy, wybór broni wręcz nieporównywalny do poprzedniej siedziby a stale wprowadzany nowy asortyment powoduje, iż nasi klienci wracają z przyjemnością i zawsze wychodzą zadowoleni.

Satysfakcja naszych klientów z dokonanych zakupów, wywodzi się przede wszystkim z miłej obsługi, profesjonalnego podejścia personelu sklepu, oraz faktu, iż sprzedawane przez nas produkty są wysokiej jakości.


Pilax.pl - dealer STIHL (pilax.pl)

Nasz sklep to nie tylko sklep z bronią, to również sprzedaż oraz serwis urządzeń renomowanej marki STIHL. Chcąc poszerzyć spektrum naszej działalności w 2015 roku nawiązaliśmy współpracę z marką, która od lat ustanawia standardy w rozwoju narzędzi dedykowanych do pracy w lesie, parku czy też ogrodzie. Jako autoryzowany dealer urządzeń STIHL dokładamy starań by poprzez fachową obsługę, wartość tych marek odzwierciedlona była w naszym sklepie.

Prowadzony na miejscu profesjonalny serwis sprzedawanych przez nas urządzeń, daje ogromy komfort ich użytkowania.

Nasz warsztat wyposażony jest w dedykowane do napraw narzędzia marki STIHL - tylko takie narzędzia gwarantują to że, Twój sprzęt jest naprawiony dobrze i według wytycznych producenta. Używamy tylko i wyłącznie oryginalnych części zamiennych STIHL - to daje Tobie gwarancję żywotności sprzętu i pełne zadowolenie z wykonanej naprawy.

Nasi serwisanci swoją przygodę z serwisem STIHL rozpoczął w 2007, jego doświadczenie jest bezcenne a posiadana wiedza jest ciągle pogłębiana w centrum szkoleniowym STIHL. Przeprowadzane przez niego instruktaże przy zakupie sprzętu, pozwolą bezpiecznie i umiejętnie eksploatować sprzęt przez długie lata.