Praca w luska.pl

 

Kochasz strzelać i szukasz ciekawej pracy?

Świetnie się składa, bo do naszego zespołu poszukujemy kogoś z pasją do strzelectwa, kogoś pozytywnie zakręconego komu kontakt ze strzelcami sprawia frajdę, a pobyt na strzelnicy jest formą relaksu.

Jesteśmy sklepem strzeleckim, dobrze znanym na wielkopolskim rynku, z wesołą grupą zapaleńców. Poszukujemy entuzjastycznej osoby, która chciałaby dołączyć do naszych szeregów. Praca w łusce to przede wszystkim możliwość pogłębiania swojej pasji i dzielenia się nią z innymi strzelcami. Chcielibyśmy żeby doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu sprawiało Ci przyjemność.

Posiadanie własnej broni, czy to w celach sportowych czy też łowieckich będzie świetnym atutem. Doświadczenie w handlu, też będzie świetną zaletą.

Fajnie by było, gdyby broń była Twoją pasją, gdybyś choć w minimalnym stopniu miał rozeznanie wśród różnych marek, typów i modeli oraz potrafił doradzić w zakresie osprzętu strzeleckiego.

Jeśli posiadasz umiejętność pracy w niewielkim zespole, jesteś komunikatywny, skrupulatny i dokładny w swoich obowiązkach, to jesteśmy pewni, że właśnie Ciebie szukamy! Bezapelacyjnie szukamy osoby odpowiedzialnej w pracy z bronią, przestrzegającą zasad bezpieczeństwa.

Oferujemy stabilne zatrudnienie, na umowę o pracę, w miłej atmosferze, w przyjaznym i wesołym zespole.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy, wyślij nam swoje CV na adres [email protected]

Nie zwlekaj, dołącz do naszej ekipy i bądź częścią poszerzającej się braci strzeleckiej!


Wymagania:

- niekaralność

- posiadanie broni do celów sportowych / łowieckich będzie super atutem

- doświadczenie w sprzedaży będzie zaletą

- chęć do nauki i motywacja do pracy

- prawo jazdy kat. B

 

Co oferujemy:

- zatrudnienie na pełny etat w firmie o doskonałej renomie na rynku

- umowę o pracę

- stabilne warunki zatrudnienia

- praca na jedną zmianę w godzinach otwarcia sklepu