Pistolet CZ75B OMEGA kal. 9x19

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: CZ 75B OMEGA
  • Producent: Ceska Zbrojovka
  • Dostępność: Dostępny

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 3 510,00 zł brutto
  • szt.
  • 3 900,00 zł / szt.

CZ 75B OMEGA

Nowa generacja ponadczasowego modelu CZ 75 B z mechanizmem spustowym OMEGA i ręcznymi przełącznikami bezpieczeństwa/decocker po obu stronach. Spust i kurek mają nowoczesną, ergonomiczną konstrukcję dla lepszej kontroli. Stalowe przyrządy celownicze mają trzy świecące kropki dla lepszej widoczności.

Pistolet CZ75B OMEGA

Części składowe montowane są na wale łatwego demontażu, dzięki czemu składanie i rozkładanie staje się sprawą prostą, która może być wykonana bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Upraszcza to znacznie czyszczenie i konserwację broni. Przy konstrukcji pistoletu zmniejszono liczbę części jednocześnie zwiększając ich trwałość i niezawodność. Przełożyło się to na łatwość obsługi jednostki, zarówno montaż / demontaż jak i strzelanie.

Pistolet CZ75B OMEGA

Pistolet CZ 75B zaliczany jest do kultowych i topowych „wonder nine” (cudownych dziewiątek) i pomimo upływu lat od jego premiery (1975 r na targach broni w Madrycie) nadal uważany jest za jedną z najlepszych „dziewiątek”. Znajdziemy go na wysokich miejscach praktycznie każdego zestawienia „the best of”. Świadczy to o wysokiej jakości samej konstrukcji, jej niezawodności i łatwości obsługi.

Pistolet CZ75B OMEGA

Najważniejsze cechy:

- Oburęczne elementy sterujące ręcznego bezpiecznika lub decockera są przeznaczone zarówno dla strzelców prawo-, jak i leworęcznych.

- Pewny, mocny i przyczepny chwyt dzięki gumowanym okładziną, nawet mokrą dłonią.

Pistolet CZ75B OMEGA

- Wygodny zwalniacz magazynka z wysuniętym trzpieniem można łatwo regulować do użytku prawą lub lewą ręką.

- Dwurzędowy magazynek z jednokolumnowym otworem pozwala na smuklejszą konstrukcję broni palnej i szybsze przeładowanie.

- Zoptymalizowane pozycjonowanie osi lufy i rozkład masy zapewniają wyrafinowaną pracę, niski uniesienie lufy i zmniejszony odrzut.

 

Specyfikacja:

- kaliber: 9x19 mm

- długość lufy: 114 mm / 4,5 cala

- długość: 208 mm

- wysokość: 144 mm

- szerokość: 36,5 mm

- waga z pustym magazynkiem: 1170 g

- pojemność magazynka: 16 naboi

- przyrządy: stalowe, luminescencyjne

- mechanizm spustowy: DA / SA

- szkielet: stalowy

- okładziny chwytu: gumowe

- opór spustu: DA: 46N / SA: 17 N

- droga spustu: DA: 15 mm / SA: 9 mm

- reset spustu: 6 mm

REZERWACJA BRONI: w sklepie luska.pl broń można zarezerwować poprzez stronę, składając zamówienie z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu. Więcej informacji w linku. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.


Typ broni krótkiej: Pistolet
Optics Ready: Nie
Mechanizm spustowy: kurkowy SA/DA
Szkielet: Metal
Gwint zewn.na końcu lufy: Nie
Rozmiar: Full size
Regulowane przyrządy celownicze: Nie
Rodzaj przyrządów celowniczych: Klasyczne
Przeznaczenie broni: Dynamika, Noszenie, Rekreacja, Służbowy
Długość lufy: pow.4 do 5 cali
Kaliber broni: 9x19

Uwodzący CZeszek czar ;-)

Uwodzący CZeszek czar ;-)

04-09-2022
„O! Piszesz o butach?” pyta żona stojąc w drzwiach. „Nie kochanie o...” - „No chyba nie o jakiejś babce ?!?!” - „Nie, ja o...