22LR (5,6mm) RWS R PLUS Long Range; 2,8g/43gr; V0=355m/s

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: RWS 2414036
 • Producent: RWS
 • Dostępność: Brak

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 2,00 zł brutto
 • szt.
 • 2,20 zł
 • Niedostępny

RWS R PLUS Long Range to amunicja bocznego zapłonu renomowanej marki RWS z linii PREMIUM LINE. Linia ta powstała aby sprostać wysokim wymaganiom strzelców, o absolutnie bezkompromisowej jakości i niezawodności, osiągana dzięki starannie dobranym komponentom, utrzymaniu dokładnych tolerancji w procesie produkcji i rygorystycznym testom w celu osiągnięcia ekstremalnie ciasnych i spójnych grup strzałów. Amunicja RWS R PLUS Long Range dedykowana jest do strzelectwa dalekodystansowego. Dzięki unikatowemu kształtowi pocisku osiągnięto wysoki współczynnik balistyczny, cięższy pocisk natomiast zapewnia stabilną trajektorię lotu.

 

Specyfikacja:

- nabój: RWS R PLUS Long Range / PREMIUM LINE

- kaliber: .22LR

- waga pocisku: 2,8g / 43gr

- prędkość początkowa pocisku: 355m/s (dla lufy o długości 650mm)

- przeznaczenie: karabin, strzelectwo tarczowe

- pakowana po 50 sztuk

 

Amunicja karabinowa bocznego zapłonu to zdecydowany „konik” inżynierów RWS. Szeroki wachlarz dostępnej amunicji dedykowanej do karabinów bocznego zapłonu zapewni dostęp do najlepszej amunicji zarówno w dyscyplinach olimpijskich, zawodów kontynentalnych, krajowych czy towarzyskich, na różnych dystansach. Każdy strzelec może wybierać od amunicji klasy premium po ekonomiczną. Niezależnie od wyboru, każda z nich jest niezawodna.

Marka RWS to synonim najwyższej jakości i niezawodności, od pokoleń łącząca myśliwych i topowych strzelców sportowych z całego świata. Z niewielkiej firmy ładunków zapłonowych, powstałej w 1855 roku w Norymberdze, przejętej trzy dekady później przez „Rheinisch Westfälische Sprengstoff-Actien-Gesellschaft“ i fuzji z firmą Dynamit Nobel AG, powstało znane i cenione do dziś przedsiębiorstwo RWS. Tak wiele pokoleń strzelców ufa marce RWS, gdyż wiedzą, że amunicja RWS to gwarancja oddania doskonałego strzału w każdych warunkach.

RWS podchodzi indywidualnie do wymagań swoich odbiorców, dla każdej z grup szukają i oferują najlepsze rozwiązania. Przy takim podejściu całkowicie zrozumiała jest stała współpraca z najlepszymi sportowcami oraz ekspertami z branży strzeleckiej. Dzięki temu RWS oferuje produkt dopasowany zarówno dla sportu masowego, zastosowań specjalnych, treningów czy zawodów sportowych najwyższej rangi.

Idealnym przykładem takiej polityki firmy jest flagowy nabój klasy Premium RWS P25 RAPID FIRE, specjalnie zaprojektowany do dyscyplin OSP i pistoletów sportowych, gdzie imponuje wyjątkową wydajnością strzelania jak i przyjemnością z jego stosowania. Mniej wymagający znajdą w ofercie RWS również amunicję treningową, w tym bardziej przystępną cenowo dla początkujących strzelców.

Co wyróżnia amunicję RWS od innych producentów?

- komponenty w każdej partii RWS Premium Line pochodzą z pojedynczej partii materiału, wyprodukowanej przez tą samą maszynę podczas tylko jednej zmiany (nie więcej niż 30 000 naboi).

- surowce niezbędne do produkcji amunicji (z wyjątkiem paliw napędowych i opakowań kartonowych) otrzymywane są od podstaw z zakładu produkcyjnego RWS w Niemczech

- kule RWS wykonuje z wlewek ołowianych, łuski z mosiężnych listew, ale również produkuje granulat, z którego powstają wkładki polimerowe na naboje do kartonów

 

REZERWACJA AMUNICJI: w sklepie luska.pl amunicję można zarezerwować poprzez stronę, składając zamówienie z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu. Więcej informacji w linku. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.


Kaliber amunicji: 5,6 mm (22LR/WMR/SHORT)