Pistolet Beretta APX A1 kal. 9x19

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: BERETTA APXA1
  • Producent: Beretta
  • Dostępność: Dostępny

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 2 888,00 zł brutto
  • szt.
  • 3 250,00 zł

Pistolet APX A1 to nowość na 2022 rok od koncernu Beretta. Jest to tak naprawdę nowa odsłona bardzo popularnego pistoletu pośród; strzelców sportowych czy też służb mundurowych, modelu APX. Na pierwszy rzut oka, największe zmiany to inaczej wykonany zamek, dający możliwość zamontowania kolimatora.

Beretta APX A1

Mniej widoczna zmiana, ale na pewno odczuwalna to spust - jak zapewnia producent, jeden z najlepszych w swojej klasie, zapewnia lekką pracę mechanizmu spustowego, wyraźny punkt przełamania i krótki reset co razem daje niezły spust do dynamicznego strzelania.

Beretta APX A1

To co zdecydowanie różni wersję APX A1 od poprzedniej wersji to frez na zamku w pakiecie, który to czyni pistolet fabrycznie przygotowanym do pracy z celownikami mikro kolimatorowymi. Standardowo zamontowane przyrządy to czarna szczerbinka z powłoką antyrefleksyjną i trytowa muszka, które to świetnie się zgrywają w każdych warunkach oświetleniowych.

Beretta APX A1

Przeprojektowany względem poprzednika zamek tym razem posiada głęboko cięte agresywne nacięcia, które to bez względu na to czy strzelasz w rękawiczkach czy też bez, umożliwiają szybkie i sprawne przeładowanie broni. Na zamku zastosowano powłokę aquatech shield poprawiającą odporność na korozję.

Beretta APX A1

Pistolet wyposażono w obustronny zrzut zamka, oraz zrzut magazynka mający możliwość zamontowania go na obie strony, przez co pistolet nada się zarówno dla strzelców prawo jaki i lewo ręcznych. Struktura i kształt chwytu zapewniają pewny chwyt niezależnie od warunków w jakich strzelamy.

Beretta APX A1

Ergonomię chwytu poprawiono poprzez wyższe podcięcie osłony spustu, dłuższy i wyżej podcięty „bobrzy ogon” (beavertail) i modułowe nakładki chwytu (3 sztuki w komplecie) pozwalające dostosować chwyt do wielkości dłoni strzelca.

Beretta APX A1

 

Specyfikacja:

- kaliber: 9x19

- długość lufy: 108mm

- długość całkowita: 190 mm

- długość linii celowania: 155 mm

- szerokość: 33,1mm

- waga z pustym magazynkiem: 950 g

- pojemność magazynka: 17 naboi (dwa magazynki w komplecie)

- szkielet: polimerowy

- spust: złoty, pojedynczego działania (SAO)

 

 

REZERWACJA BRONI: w sklepie luska.pl broń można zarezerwować poprzez stronę, składając zamówienie z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu. Więcej informacji w linku. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.


Typ broni krótkiej: Pistolet
Optics Ready: Tak
Mechanizm spustowy: bijnikowy
Szkielet: Polimer
Gwint zewn.na końcu lufy: Nie
Rozmiar: Full size
Regulowane przyrządy celownicze: Nie
Rodzaj przyrządów celowniczych: Klasyczne
Przeznaczenie broni: Dynamika, Noszenie, Rekreacja, Służbowy
Długość lufy: pow.4 do 5 cali
Kaliber broni: 9x19

Optyka celownicza. Część 5 - kolimator na broni krótkiej

Optyka celownicza. Część 5 - kolimator na broni krótkiej

05-07-2023
Kolimatory i mikro-kolimatory - czyli pistoletowa wersja większych braci, robią dziś prawdziwą furorę. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu...