Pistolet BENELLI MP90S World Cup kal .22LR

  • Kod: BENELLI MP90S22
  • Producent: Benelli
  • Dostępność: Dostępny (dostępność faktyczna) Dostępny (dostępność faktyczna)
  • szt.
  • 8 880,00 zł
  • Oblicz

Wyczynowy pistolet sportowy Benelli MP 90S World Cup to prawdziwy multimedalista, który wielokrotnie udowodnił swoją klasę na zawodach najwyższej rangi światowej.

Pistolet zbudowany jest z wysokiej jakości materiałów, odpornych na zużycie. Nieruchoma, precyzyjna lufa ma długość 110mm (4,3 cala) i zrobiona jest ze stali chromowo - niklowej. Zamek wykonano ze stali chromowo – molibdenowej, która wykazuje doskonałą odporność na ścieranie i udar.

Obudowa w pełni regulowanego zespołu spustowego frezowana ze stopu anodowanego aluminium ergal 55, kryje w sobie mechanizm spustu ze stali chromowo-niklowo-molibdenowej, poddanej dodatkowo obróbce cieplnej i chromowaniu. Warto nadmienić, że cały zespół spustowy można zdemontować bez użycia narzędzi, co pozytywnie wpływa na obsługę serwisową i konserwację pistoletu. Modułowa budowa spustu umożliwia przenoszenie całego zespołu pomiędzy pistoletami, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się dokładnie tym samym spustem czy to w Benelli w 22LR czy też w 32S&W.

Pod lufą znajdziemy odkręcany, plastikowy zasobnik na dodatkowe obciążenie. Takie rozwiązanie pozwala dociążyć pistolet odpowiednio do preferencji strzelca. Bez dociążenia pistolet waży 1100 gramów.

Jak na wyczynowy "dziurkacz" przystało, pistolet Benelli MP 90S wyposażono w doskonałe przyrządy celownicze: szczerbinka jest regulowana bez potrzeby używania jakichkolwiek narzędzi w pionie i poziomie (poniższe zdjęcie świetnie oddaje jak Benelli rozwiązało regulację szczerbinki). Szczerbinka dodatkowo posiada regulację szerokości i głębokości szczeliny. Muszka jest nieregulowana, wymienna. Długość linii celowniczej to 218mm.

Całość dopełnia piękny i co najważniejsze bardzo wygodny orzechowy chwyt produkcji Nill Geiffe z regulowaną półką, który sprawia, że od pierwszej chwili strzelec czuje jakby pistolet był przedłużeniem jego ręki.

Pistolet sprzedawany jest w gustownej walizce z szyfrowym zamkiem, w komplecie znajduje się zestaw kluczy służący do obsługi pistoletu oraz dwa magazynki sześcio nabojowe.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.

Typ broi krótkiej: Pistolet
Kaliber broni: 22LR