Pistolet Sig Sauer P365-XL COMP ROSE kal. 9x19

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 365XL-9-ROSE-MS
  • Producent: Sig Sauer
  • Dostępność: Brak

  • Historia ceny
  • szt.
  • 7 700,00 zł
  • Niedostępny

Małe jest piękne! To pierwsza myśl jaka pojawia się biorąc do ręki najnowszy produkt Sig Sauera - pistolet Sig Sauer P365 XL Comp Rose. Zaraz potem, okazuje się, że nowością jest nie tylko sam pistolet, jako kolejna wersja przeboju firmy broni EDC/CCW ale... cała związana z nim koncepcja. Powstała ona z pomysłu, aby przybliżyć kobietom zagadnienia związane z bronią i świadomością ich użycia w samoobronie. Nie bez powodu patronką serii Rose jest mistrzyni świata Lena Miculek, która zresztą uczestniczyła w pracach nad serią Rose.

Sig Sauer P365-XL COMP ROSE

Oprócz samej broni, zestaw zawiera specjalną, zamykaną walizkę do przechowywania broni Rose Vaultek, która w USA wystarcza do jej bezpiecznego trzymania, jednak u nas nie jest szafą klasy S1, więc będzie ciekawym i wyjątkowym, ale jednak tylko dodatkiem. A szkoda. To jednak nie wszystko. Kupując pistolet Sig Sauer P365-XL Comp Rose możemy zarejestrować się na stronie sigsauer.com i dołączyć do społeczności Rose oraz skorzystać z serii szkoleń Rose on-line, stworzonych na bazie doświadczeń Leny jako zawodniczki i instruktorki, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu kobiet.

Sig Sauer P365-XL COMP ROSE

Rose to również społeczność on-line, zarówno właścicielek i właścicieli jak i instruktorów z Sig Sauer Academy, stworzona w celu ułatwienia w prawidłowym opanowaniu zasad posługiwania się bronią, strzelectwa i samoobrony w ogóle. I choć dedykowana i stworzona dla kobiet, nie wyklucza również udziału strzelców - mężczyzn. O komplementarnym podejściu w serii Rose, świadczy również dołączenie 5 zbijaków do ćwiczeń „na sucho” w domu. A czym wyróżnia się sam pistolet?

Sig Sauer P365-XL COMP ROSE

Sig Sauer P365-XL Comp Rose posiada specjalną wersję zamka, z grawerem serii Rose, z zintegrowanym kompensatorem (rozwiązanie znane już z wcześniejszych wersji zarówno Comp jak i XMacro), chwyt LXG - czyli typu Carry od P365 XL, ale grawerowany laserowo z motywem róży na chwycie, oraz gustowne dodatki w matowym kolorze Rose Gold (znanym już z niektórych produktów Apple ;-) ) czyli: spust, zrzut zamka, manualny, obustronny bezpiecznik skrzydełkowy i płytka oporowa w tylnej części zamka. W połączeniu z czernią pozostałych części, robią bardzo dobre wrażenie. Świetny pomysł i jeszcze lepsze wykonanie :-)

Sig Sauer P365-XL COMP ROSE

Cechy charakterystyczne linii Rose:

- Stylizowany zamek z zintegrowanym kompnsatorem z logotypem Rose

- Stylizowany chwyt, grawerowany laserowo z motywem róży

- Przyrządy celownicze X-RAY3 Dzień/Noc z kapsułkami trytu

- Dwa 12 nabojowe magazynki

- 5 zbijaków do treningu w komplecie

- Specjalna walizka Vaultek Lifepod Pistol Safe

- Szybki start

- Możliwość korzystania z kursów Sig Sauer Rose, prowadzonych przez Lenę Miculek i instruktorów z Sig Sauer Academy on-line

- Dołączenie do społeczności właścicieli ekskluzywnej linii Rose

Sig Sauer P365-XL COMP ROSE

Całość zapakowana jest w gustowne pudełko, z logotypem na wierzchu. Idealna sprawa na prezent dla płci pięknej ;-)

Sig Sauer P365-XL COMP ROSE

 

Specyfikacja:

- kaliber: 9x19 mm

- magazynek: stalowy, 12 nabojowy, 2 szt w zestawie

- przyrządy celownicze: X-RAY3 Dzień/Noc z kapsułkami trytu

- długość: 168 mm

- szerokość: 28 mm

- wysokość: 122 mm

- długość lufy: 3.1 cala / 79 mm

- długość linii celowania: 130 mm

- waga: 588 g

- szyna akcesoryjna: Sig Rail

- mechanizm: bijnikowy

- chwyt: LXG grawerowany laserowo z motywem róży

- spust: prosty z serii X

- bezpiecznik: manualny obustronny

- kolorystyka: zamek, chwyt i lufa czarne, płytka oporowa iglicy, spust, bezpiecznik manualny i zrzut zamka w kolorze Rose Gold

- wycięcie pod optykę: tak, przygotowane do montażu kolimatora Sig Sauer Romoe Zero i Zero Elite

 

REZERWACJA BRONI: w sklepie luska.pl broń można zarezerwować poprzez stronę, składając zamówienie z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu. Więcej informacji w linku. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.


Typ broni krótkiej: Pistolet
Optics Ready: Tak
Mechanizm spustowy: bijnikowy
Szkielet: Polimer
Gwint zewn.na końcu lufy: Nie
Rozmiar: Sub compact
Regulowane przyrządy celownicze: Nie
Rodzaj przyrządów celowniczych: Trytowe
Przeznaczenie broni: Noszenie, Rekreacja
Długość lufy: pow.3 do 4 cali
Kaliber broni: 9x19

Custom gun. Część 7 - Sig Sauer P365XL

Custom gun. Część 7 - Sig Sauer P365XL

12-01-2024
Wchodząc na rynek pistolet Sig Sauer P365 narobił spore zamieszanie, całkowicie zmieniając koncepcję broni EDC (everyday carry - do codziennej...