Pistolet ZEV OZ9C X kal. 9x19

  • Kod: ZEV OZ9C BLK
  • Producent: ZEV
  • Dostępność: Dostępny (dostępność faktyczna) Dostępny (dostępność faktyczna)

  • Historia ceny
  • szt.
  • 11 200,00 zł

ZEV Technologies to firma słynąca od lat z doskonałej jakości akcesoriów tuningowych do Glocków wszystkich generacji. Począwszy od świetnych przyrządów celowniczych, poprzez zespoły spustowe, lejki, manipulatory na kompletnych zamkach i matchowych lufach kończąc. Wygaśnięcie patentów na Glocki Generacji 3, było pretekstem do stworzenia własnej jednostki opartej na koncepcji pierwowzoru.

Pistolet ZEV OZ9C X kal. 9x19

Tworząc ZEV OZ9C Elite X-Grip firma poszła jednak dużo dalej - co zresztą ma swoje odzwierciedlenie w nazwie OZ to Original ZEV, czyli oryginalny projekt ZEV Technologies. W przeciwieństwie do Glocków, polimerowy chwyt jest chwytem wymiennym a nie szkieletem. Szkielet broni jest umieszczony w chwycie i w prosty sposób ryglowany tylko jednym pinem. Mamy zatem broń całkowicie modułową, stworzoną w koncepcji podobnej do Sig Sauer P320 czy też Beretty APX.

Pistolet ZEV OZ9C X kal. 9x19

Pistolet ZEV OZ9C Elite X-Grip łączy kompaktowy zamek OZ9C i odpowiadający mu szkielet, z pełnowymiarowym chwytem X zakończonym niskoprofilowym lejkiem ZEV Magwell Pro, tworząc tym samym pistolet, który jest łatwiejszy w obsłudze niż kompakt OZ9C bez zbędnego zwiększenia wagi i długości. Jest on w pewnym sensie analogią do modeli Glock 19X Coyote czy też Glock 45, choć znacznie bardziej rozbudowanym.

Pistolet ZEV OZ9C X kal. 9x19

ZEV w swojej konstrukcji zawarł wszystkie swoje najlepsze rozwiązania: doskonałe przyrządy celownicze ZEV, zamek o agresywnych nacięciach z wycięciem pod kolimator, doskonałą precyzyjną lufę, chwyt X Grip o lekko zmodyfikowanym kącie i świetnie dobranej teksturze, nisko profilowy lejek ZEV Pro oraz świetny, sportowy spust ZEV.

Pistolet ZEV OZ9C X kal. 9x19

Dzięki temu otrzymaliśmy „Glocka na potężnych sterydach” - bijącego na głowę jakością wykonania i osiągami swego protoplastę. Całość skomponowana w ciekawym zestawieniu kolorystycznym. Poza tym łatwa i szybka wymian chwytu daje nam możliwość zmiany zarówno jego wielkości jak i koloru. Jakość produktu ma swoje odzwierciedlenie w cenie. I jest to chyba jedyny minus jednostki. Choć szczerze mówiąc, taka rasowa maszyna nie może być tania...

Pistolet ZEV OZ9C X kal. 9x19

 

Specyfikacja:

- kaliber: 9x19 mm

- długość: 19 cm

- szerokość: 4 cm

- wysokość: 14 cm

- ciężar spustu: 4,5 lbs

 

Zawarte komponenty:

- zamek sygnowany ZEV Exclusive O.Z-9 Compact

- chwyt wymienny ZEV O.Z-9 X-Grip

- precyzyjna lufa ZEV Optimized Match Grade Barrel

- spust prosty ZEV PRO Flat Face Trigger

- lejek ZEV O.Z-9 PRO Magwell

- customowy kufer ZEV O.Z-9 Castum Nanuk Case

 

REZERWACJA BRONI: w sklepie luska.pl broń można zarezerwować poprzez stronę, składając zamówienie z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu. Więcej informacji w linku. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.

Typ broni krótkiej: Pistolet
Kaliber broni: 9x19
Optyka celownicza. Część 5 - kolimator na broni krótkiej

Optyka celownicza. Część 5 - kolimator na broni krótkiej

05-07-2023
Kolimatory i mikro-kolimatory - czyli pistoletowa wersja większych braci, robią dziś prawdziwą furorę. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu...