Pistolet Pardini SP + HP konwersja (chwyt M) kal. 22LR / 32S&W

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: PARDINI AIO-M
  • Producent: Pardini
  • Dostępność: Dostępny

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 15 200,00 zł brutto
  • szt.
  • 15 950,00 zł

Pistolet Pardini SP w kalibrze .22LR wraz z konwersją na kaliber .32S&W to sportowa broń krótka samopowtarzalna, przeznaczona do precyzyjnych strzelań na dystansie 25m. Konwersja na kaliber 32S&W znajdująca się w komplecie pozwala szybko i sprawnie zmienić kaliber naszej broni na kaliber centralnego zapłonu. Dzięki konwersji możemy trenować na tańszej amunicji w bocznym zapłonie mając dokładnie ten sam pistolet w rękach.

Pistolet Pardini SP + HP konwersja

Bardzo istotnym elementem takiego zabiegu (oczywiście oprócz niższej ceny niż przy zakupie dwóch jednostek) jest możliwość strzelania z broni posiadających te same ustawienia chwytu (kąt, wysokość półki, odległość od spustu) jak i dokładnie tego samego systemu spustowego (siła, droga, odległość), co przekłada się na osiąganie lepszych wyników na tarczy. Cała konstrukcja, ergonomia chwytu, linia celowania, precyzyjna lufa i doskonały spust, podporządkowane są jednemu celowi - zwyciężaniu. Pistolet posiada stałą lufę, działa na zasadzie zamka swobodnego a zamek wykonany ze specjalnej stali, posiada zintegrowany amortyzator.

W zestawie otrzymujemy dwa magazynki do bocznego zapłonu, oraz dwa magazynki do centralnego zapłonu.

Pistolet Pardini SP + HP konwersja

Pistolet posiada w pełni regulowany, dwu-oporowy spust, którego specjalna konstrukcja mechanizmu, pozwala na bezpieczny trening „na sucho”. Doskonałej jakości sprzyja w pełni regulowana mikrometrycznie szczerbina, łącznie ze zmianą szerokości wycięcia. Dostępna jest również spora gama zamiennych przyrządów celowniczych (w opcji), stąd też każdy strzelec może dobrać idealne dla siebie rozwiązanie.

Pardini SP

Duży wybór jest również spośród chwytów dedykowanych do tego pistoletu. I to nie tylko pod względem strzelców prawo czy lewo ręcznych, lub też wielkości dłoni strzelca, ale również wiele chwytów niestandardowych i spersonalizowanych, tworzonych na indywidualne zamówienie przez firmę Pardini. O odpowiednie wyważenie broni, dba system przeciwwag z 6 wymiennymi obciążnikami. Mówiąc krótko - to rasowy sportowiec do tego klasy premium.

Pistolet Pardini SP (chwyt M) kal. 22LR

Giampiero Pardini - założyciel i właściciel firmy Pardini Arms - to prawdziwy człowiek renesansu, lub - jak powiedzielibyśmy dziś - człowiek wielu talentów. Zaczynając jako mechanik samochodowy a zarazem kierowca wyścigowy, napotkał na swej drodze zaskakującą i nową pasję - strzelectwo. Szybko okazało się, że i w tej dyscyplinie był mistrzem, znajdując miejsce w kadrze Włoch. Broń, z której wówczas strzelano nie spełniała jednak jego oczekiwań. Zaprojektował swój własny pistolet, który okazał się tak dobrym rozwiązaniem, że inni strzelcy zaczęli zamawiać u niego pistolety dla siebie.

Pistolet Pardini SP

Popyt okazał się tak duży, że w 1976 roku Pardini całkowicie przerzucił się na produkcję pistoletów sportowych, wprowadzając na rynek swój pierwszy model seryjny: PHP75. Nieustanny rozwój, poszukiwania nowych rozwiązań, oraz doskonalenie każdego z aspektów broni, pozwoliło oferowanie strzelcom sportowym, jednych z najlepszych na rynku sportowym broni. Dziś wielu najlepszych strzelców korzysta z broni marki Pardini, a ich sukcesy olimpijskie, pokazuje powyższe zdjęcie z zestawieniem medali „wystrzelanych” z broni Pardini.

 

Specyfikacja:

- kaliber: .22 LR / .32S&W

- wysokość: 140 mm

- szerokość: 49 mm

- długość: 295 mm

- waga: 1.095 g

- typ: pistolet samopowtarzalny

- długość lufy: 120 mm

- skok gwintu: 6D x 406 mm

- długość linii celowania: 220 mm

- zakres regulacji: 5mm

- chwyt praworęczny w rozmiarze: M

- w zestawie otrzymujemy dwa magazynki do bocznego zapłonu, oraz dwa magazynki do centralnego zapłonu

- Pistolet występuje z następującymi chwytami: praworęczny: XS / S / M / L - w zależności od opcji lub jako opcja dodatkowa; leworęczny: S / M / L - w zależności od opcji lub jako opcja dodatkowa

- UWAGA: do zakupu tego zestawu wymagane są dwie promesy.

 

 

REZERWACJA BRONI: w sklepie luska.pl broń można zarezerwować poprzez stronę, składając zamówienie z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu. Więcej informacji w linku. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.


Typ broni krótkiej: Pistolet
Optics Ready: Nie
Mechanizm spustowy: kurkowy SA
Szkielet: Metal
Gwint zewn.na końcu lufy: Nie
Rozmiar: Full size
Regulowane przyrządy celownicze: Tak
Rodzaj przyrządów celowniczych: Klasyczne
Przeznaczenie broni: Rekreacja, Tarczowy
Długość lufy: pow.4 do 5 cali
Kaliber broni: 22LR, 32 S&W