Pistolet Canik TTI COMBAT kal. 9x19

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: CANIK TTI COMBAT
  • Producent: Canik
  • Dostępność: Brak

  • Historia ceny
  • szt.
  • 5 490,00 zł
  • Niedostępny

Na targach IWA miały swoją premierę wyjątkowo ciekawe produkty. Pisaliśmy już w naszym blogu o najnowszym nożu firmy Peltonen Knives, modelu M23 Ranger Cub. Równie ciekawą premierę przygotowała znana i ceniona w Polsce, turecka firma Canik. Ba - ciekawą, to mało powiedziane :-) Otóż Canik zaprosił do współpracy przy swoim nowym modelu, nie kogo innego jak samego Tarana Butlera - Mistrza Świata w strzelectwie dynamicznym, założyciela i szefa firmy TTI (Taran Tactical Innovation).

Pistolet Canik TTI Combat 9x19 mm

Ogółowi nie tylko strzelców Taran Butler i jego TTI znane jest z kultowej już serii filmów John Wick. To on szkolił Keanu Reeves'a czyli filmowego Johna Wicka w strzelaniu dynamicznym, ale i on przygotował na potrzeby każdej z kolejnych części wyjątkowe jednostki. W czwartej „zagrał” jego pistolet - wariacja modelu określanego jako Colt 2011 (czyli bazujący na Colt 1911 pistolecie z dwurzędowym magazynkiem, ale też w niesamowitym, mega sportowym wykonaniu i równie kosmicznej cenie ;-)).

Pistolet Canik TTI Combat 9x19 mm

Już pierwszy rzut oka na nowy pistolet Canik TTI Combat pozwala na dostrzeżenie w projekcie i wykonaniu ręki Tarana Butlera. I nie chodzi tu wcale o rzucające się w oko logo TTI, znane z innych pistoletów tej firmy, ale ogólny kształt i wygląd broni, jednoznacznie kojarzący się z produktami Tarana. Do tego to… nadal jest Canik, wygląda jak Canik i działa jak… Canik, choć dodajmy na niezłym wspomaganiu!

Pistolet Canik TTI Combat 9x19 mm

Już wcześniej sportowe wersje Canika były chwalone za kulturę pracy, niesamowitą celność i świetne wykonanie. Tu mamy to wszystko z czego słyną już pistolety tureckiego producenta, ale… na jeszcze wyższym poziomie. Widać i czuć rękę Tarana, który całkowicie przeprojektował polimerowy szkielet jak i zamek. W swoim stylu, ale w charakterze znanym z Canika. I wyszło to po prostu świetnie! Strzelanie pistoletem z kompensatorem jest szybkie i celne. Do tego mamy broń całkowicie obustronną (jedynie przycisk „zrzutu” magazynka wymaga przełożenia dla strzelców leworęcznych).

Pistolet Canik TTI Combat 9x19 mm

Spust? Jak po rasowym tuningu. A jest to spust fabryczny… Do tego jak zawsze bogate wyposażenie kompletu: gustowna walizeczka zawierająca pistolet, trzy magazynki, narzędzia do serwisu i czyszczenia, kaburę oraz kolekcjonerską monetę / medalion, podkreślającą wyjątkowość modelu Canik TTI Combat, wziętą jako żywo z medalionów oferowanych przez Sig Sauera w modelach Legion oraz Custom Works. Widać, że swymi działaniami Canik celuje wysoko. A my trzymamy za niego kciuki i czekami z niecierpliwością na kolejne nowości :-)

Pistolet Canik TTI Combat 9x19 mm


Specyfikacja:

 

- kaliber: 9x19 mm

- magazynek: stalowy, 18-nabojowy z przedłużoną stopką

- długość: 199, 3 mm

- wysokość: 149,3 mm

- szerokość: 36 mm

- długość lufy: 4.6 cala / 120,45 mm

- waga z pustym magazynkiem: 831,2 g

- przyrządy celownicze: światłowodowa muszka HIVIZ, stalowa szczerbinka, podwyższone

- frez pod montaż kolimatora w systemie mocowania zgodnym z Trijicon SRO

- szkielet: polimerowy, chwyt z wymiennymi tylnymi nakładkami i lejkiem

- spust: sportowy, prosty z przełamaniem pod kątem 90 stopni

- w pełni obustronny, z przekładanym przyciskiem zwalniania blokady magazynka

- meczowa, ryflowana lufa, fabryczny kompensator


REZERWACJA BRONI: w sklepie luska.pl broń można zarezerwować poprzez stronę, składając zamówienie z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu. Więcej informacji w linku. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.


Typ broni krótkiej: Pistolet
Optics Ready: Tak
Mechanizm spustowy: bijnikowy
Szkielet: Polimer
Gwint zewn.na końcu lufy: Tak z kompensatorem
Rozmiar: Full size
Regulowane przyrządy celownicze: Nie
Rodzaj przyrządów celowniczych: Światłowodowe
Przeznaczenie broni: Dynamika, Rekreacja
Długość lufy: pow.4 do 5 cali
Kaliber broni: 9x19