Pistolet Canik TP9 Elite Combat ELVEN DAGGER kal. 9x19

  • Kod: CANIK TP9 EC ED
  • Producent: Canik
  • Dostępność: Dostępny (dostępność faktyczna) Dostępny (dostępność faktyczna)

  • Historia ceny
  • szt.
  • 4 990,00 zł

Canik Elite Combat "Elven Dagger" kal. 9x19

Firma Canik co rusz zaskakuje nas ciekawą konstrukcją. Podejście firmy do realizacji własnych pomysłów jest równie ciekawe co ich broń. Udaje im się zaprosić do współpracy inne firmy z branży i wspólnie projektować kolejne jednostki. Przykładem takiej kooperacji z firmą SAI (Salient Arms International) jest model Canik TP9 Elite Combat. I to od razu w 4 niezwykle ciekawych wersjach!

Canik Elite Combat Elven Dagger kal. 9x19

Firma SAI odpowiedzialna jest w tym projekcie za kanelowaną, pokrytą azotkiem, lufę metch-grade, z gwintem pod urządzenie wylotowe na jej końcu (zabezpieczonym radełkowaną nakrętką), celownikami światłowodowymi oraz lejkiem (magwell) na wejściu gniazda magazynka. Canik dołożył od siebie wszystko co najlepsze w pistoletach na rynek cywilny i sportowy (czyli serii TP9) - zamek z wycięciem pod kolimator, ergonomiczny polimerowy szkielet z wkładkami dopasowującymi rozmiar i świetny spust.

Canik Elite Combat Elven Dagger kal. 9x19

W zestawie znajdują się przedłużenia przycisku zwalniającego magazynek oraz jeden 15-nabojowy magazynek i jeden 18-nabojowy magazynek z aluminiową stopką przedłużającą i zwiększającą jego pojemność (+3 sztuk amunicji). Do tego obustronna dźwignia blokady zamka, mocno zaakcentowane a przez to bardzo wygodne nacięcia na przodzie i tyle zamka i odpowiednio dobrana tekstura chwytu.

Canik Elite Combat Elven Dagger kal. 9x19

Limitowana edycja pistoletu Canik TP9 Combat Elite o nazwie "Elven Dagger" to najciekawsza kolorystycznie wersja pośród czterech dostępnych. Wyróżnia się kolorem, jak również tym co otrzymujemy w pakiecie. Zamek pokryty jest powłoką Cerakote - co zapewnia długotrwałą odporność na korozję. Wewnętrzne elementy sterujące zapłonem są niklowane, co przekłada się na płynną pracę i wysoką wydajność. Opatentowana kabura, ładowacz magazynków i zestaw do czyszczenia są standardem w pakiecie.

Canik Elite Combat Elven Dagger

Wersja Elven Dagger posiada dodatkowo złotawą, matchową lufę od Salient Arms z dodatkowo azotowaną powłoką PVD, bardziej agresywny Stippling fabryczny (broń lepiej trzyma się dłoni), oraz mocniej nacięty zamek. Gwint na końcu lufy to 13,5x1 LH.

Canik Elite Combat Elven Dagger kal. 9x19

Zestaw zawiera Kaburę ABS, lejek na magazynek (magwell), 2 magazynki (2 x 20 nabojowy ze stopką i 15 nabojowy), wymienne światłowody, wymiennie przyciski zwalniania magazynka, kolba armbrace FDE, dodatkową sprężynę Low Recoil, kolbę oraz pokrowiec na zamek.

Canik Elite Combat Elven Dagger kal. 9x19

Cały zestaw oferowany jest w gustownej walizce z odpowiednio modelowaną pod kształt broni i oferowanych w komplecie akcesoriów pianką. Jest to rozwiązanie raczej z wyższej półki i nieczęsto spotykane nawet w dużo droższych jednostkach. Zapewnia bezpieczniejszy transport oraz profesjonalny wygląd całości.

Canik TP9 Elite Combat ELVEN DAGGER

Pistolet Canik TP9 Elite Combat oferowany jest w 4 wersjach różniących się kolorystką i wykończeniem, oraz w przypadku najdroższej wersji o poetyckiej nazwie Elven Dagger (elficki sztylet) również bogatszym wyposażeniem. Wersje Elite Combat FDE oraz Elite Combat Black różnią się tylko kolorem zamka i szkieletu, a wersja Elie Combat Executive posiada dodatkowo lufę pokrytą złoconą powłowką. Na zdjęciu poniżej prezentujemy wszystkie wersje: Canik TP9 Elite Combat Elven Dragger, Executive, Black oraz FDE.

Canik TP9 Elite Combat

 

W raz z pistoletem w komplecie otrzymujemy:

- walizkę

- trzy magazynki: jeden o pojemności 15 naboi oraz dwa ze stopką zwiększającą ich pojemność

- kaburę typu płetwa

- trzy wymienne przyciski zrzutu magazynka w trzech rozmiarach

- cztery płytki pod kolimator

- szybko ładowarka

- zestaw do czyszczenia

- dodatkową sprężynę żerdzi powrotnej

- okładzina chwytu

- kolba

- pokrowiec na zamek

Canik Elite Combat Elven Dagger kal. 9x19

 

Specyfikacja:

- producent: Canik

- model: TP9 Elite Combat Elven Dagger

- kaliber: 9x19

- długość: 200mm

- wysokość: 134mm

- szerokość: 38mm

- masa: 803g

- długość lufy: 120mm

- rodzaj mechanizmu spustowego: SAO

- pojemność magazynka: 15/18/20

REZERWACJA BRONI: w sklepie luska.pl broń można zarezerwować poprzez stronę, składając zamówienie z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu. Więcej informacji w linku. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.

Prawie jak Bayraktar

Prawie jak Bayraktar

15-09-2022
„No to daliście czadu chłopaki... że niby Canik jak Bayraktar?”. Prawie jak - jak najbardziej. Jeśli przyjmiemy, że turecki dron...