Pistolet Browning Buck Mark STD kal. 22LR

  • szt.
  • 2 970,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz

Buck Mark Standard

Browning Buck Mark Standard

Model podstawowy linii Buck Mark jest elegancki i... nie dajmy się zwieść słowu „Standard”. W przypadku Browninga oznacza to wystarczająco dużo funkcji, aby górować nad konkurencją: obustronny, gumowany chwyt Ultragrip RX z rowkami na palce i z teksturą dającą bardzo pewny chwyt - a przez niego również świetną kontrolę spustu.

Pistolet Browning Buck Mark Standard

Dla każdego strzelca dokładność jest najważniejsza. Tak samo dla Browninga: od regulowanych przyrządów celowniczych Pro-Target, zapewniających doskonałą celność, przez konstrukcję lufy o płaskich, polerowanych bokach do świetnego spustu. Perfekcyjna całość w Standardzie. Wysokim!

Pistolet Browning Buck Mark STD

Nie bójmy się tego powiedzieć: całość wygląda naprawdę dobrze. A nawet lepiej :-) Ta broń daje nie tylko frajdę dzięki celności, ale też i swoim wyglądem. Perfekcja w każdym calu. Choć skromnie określana mianem: Standard.

Pistolet Browning Buck Mark STD

Pistolet wygodnie przeładujemy dzięki nacięciom na tyle zamka. Zrzut magazynka, zamka oraz bezpiecznik manualny, skrzydełkowy umiejscowione są z lewej strony. Ich obsługa nie nastręcza problemu, choć wielkość manipulatorów pokazuje zdecydowanie „tarczowe” pozycjonowanie pistoletu. Typowa, a zarazem sprzyjająca celności jest stała lufa, rozwiązanie typowe przy zamku swobodnym. W bocznym zapłonie proste i skuteczne, a co najważniejsze: praktycznie bezawaryjne.

Browning Buck Mark Standard

Chwyt Ultragrip RX to cecha charakterystyczna modeli Buck Mark. Pokryty gumą, z bardzo wygodnymi wcięciami pod palce i odpowiednio dobraną teksturą powierzchni, zapewnia pewny, mocny a zarazem nie męczący dłoni chwyt. Przekłada się to na lepszą kontrolę broni i dobrą pracę na spuście.

Złocony spust ma typowo „targetowy” łukowy kształt, wymuszający takie samo ułożenia palca za każdym razem. Wraz z wystarczająco lekką pracą samego mechanizmu, dopełnia obrazu pistoletu do strzelań precyzyjnych. Jak na oferowane możliwości oraz jakość wykonania, cena pistoletu jest naprawdę niezła. Taki cenowy „strzał w dziesiątkę” :-)

Pistolet Browning Buck Mark STD

 

Specyfikacja:

- kaliber: 22LR

- długość lufy: 5,5 cala / 140 mm

- długość całkowita: 241 mm

- długość linii celowania: 203 mm

- pojemność magazynka: 10 naboi

- przyrządy celownicze: Pro-Target

- chwyt: gumowany Ultragrip RX

- materiał lufy: stal, polerowana na połysk, czarna

- materiał szkieletu: aluminum, czarny mat

- spust: złoty, pojedynczego działania (SAO)

- zasada działania: samopowtarzalny, zamek swobodny.

- waga: 964 g

 

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.

Typ broi krótkiej: Pistolet
Kaliber broni: 22LR
Browning Buck Mark

Browning Buck Mark

09-08-2022
Wielu strzelców swoją strzelecką przygodę rozpoczyna od broni krótkiej, również często w bocznym zapłonie. Dziś przedstawiamy całą...