Earmor - pasywne ochronniki słuchu M06A, Coyote Brown

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: M60A-CB
  • Producent: Earmor
  • Dostępność: Dostępny

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 79,00 zł brutto
  • szt.
  • 79,00 zł

Wiadomo nie od dziś, że ochrona słuchu to absolutny priorytet każdego strzelca, na równi z ochroną wzroku. Są to podstawy pracy na strzelnicy, tak samo ważne jak wszystkie reguły bezpieczeństwa związane z obsługą broni i z zachowaniem na strzelnicy. Właściwy dobór słuchawek zapewnia komfort, przekładający się na lepsze wyniki ale i większą frajdę ze strzeleckiej pasji. Słuchawki Earmor oferowane w różnych modelach, wielkościach i kolorach, pozwalają na dobranie idealnego rozwiązania zapewniającego ochronę, komfort ale i posiadające dla wielu użytkowników istotne, walory estetyczne.

Earmor - pasywne ochronniki słuchu M06A, Coyote Brown

Słuchawki Earmor M06A Maxdefense to podstawowe ochronniki słuchu w ofercie producenta. Nie ma w tym wypadku jednak mowy o gorszych materiałach. Atrakcyjną cenę uzyskano rezygnując z elektroniki. Są to bowiem słuchawki pasywne. Jak większość tego typu konstrukcji zapewniają bardzo dobrą ochronę słuchu zgodnie z normą NRR 24 (redukcję do 24 dB). Kolejną ich zaletą jest waga - wyjątkowo niska, nieodczuwalna nawet po całodziennym noszeniu.

Earmor - pasywne ochronniki słuchu M06A, Coyote Brown

Dodajmy, że są to bardzo uniwersalne ochraniacze. Równie dobrze co na strzelnicy, możemy z nich korzystać w głośniejszych pracach ogrodowych (np. przy pracy dmuchawą czy też odkurzaczem ogrodowym), przy majsterkowaniu i korzystania np. z mechanicznej piły, przy docinaniu trawy kosą spalinową - wszędzie tam gdzie występuje uciążliwy hałas. Słuchawki dostępne są w 3 kolorach: czarnym, zielonym oraz brązowym, nazwanym przez Earmor wersją Coyote Brown.

Earmor - pasywne ochronniki słuchu M06A, Coyote Brown

Wykonanie muszli z poliwęglanu gwarantuje zarówno trwałość jak i wysoki komfort użytkowania słuchawek w każdych warunkach pogodowych, nawet podczas śniegu, deszczu czy wichury. Ich niski profil, tak jak i samej obudowy, ułatwia prawidłowe i nieskrępowane złożenie się do strzału z broni długiej. Tak samo świetnie sprawdzą się przy broni krótkiej.

 

Specyfikacja:

- tłumienie szkodliwego hałasu zgodnie z normą NRR24 (o 24 dB)

- słuchawki pasywne

- składane dla wygodnego przenoszenia

- niski profil obudowy ułatwiający prawidłowe złożenie przy broni długiej

- ergonomiczne i komfortowe poduszki nauszne z PCV

- zgodność z certyfikatami CE / ANSI S3.19-1974 / EN352-1: 2002 / FCC

 

Marka słuchawek Earmor, produkowana przez chińską firmę OPSMEN Co Ltd, to stosunkowo młoda marka, która zdążyła już jednak wyrobić sobie bardzo dobrą opinię. Nie bez znaczenia jest jej dobrze skalkulowana cena, ale przede wszystkim walory jakościowe i użytkowe zapracowały na uznanie strzelców w ponad 30 krajach, w których Earmor ma swoich przedstawicieli.

Earmor

Co istotne, słuchawki Earmor powstają od koncepcji po gotowy produkt w jednej firmie, co bynajmniej nie jest dziś normą. Zarówno biuro projektowe, laboratoria jak i fabryka mieści się w jednym miejscu na powierzchni ponad 5000 m2. Firma mocno stawia na marketing i budowanie swojego wizerunku, uczestnicząc we wszystkich najważniejszych targach strzeleckich na całym świecie. Wystawiała się m.in. na SHOT Show w Las Vegas, MILIPOL Paris w Paryżu, czy na targach IWA Outdoors w Norymberdze, gdzie zresztą mieliśmy okazję odwiedzić jej stoisko.

 Earmor - błoga cisza na strzelnicy.

Earmor - błoga cisza na strzelnicy.

24-11-2023
Błoga cisza... to marznie niejednego młodego rodzica, po nocy zarwanej kolkami noworodka, czy męża, który zbyt poważnie podpadł żonie ;-)...
Po pierwsze: Bezpiecznie!

Po pierwsze: Bezpiecznie!

16-06-2022
Jak mawiał pewien instruktor strzelectwa: „jak kulka wyleci, to już jej z powrotem do lufy nie cofniesz...”. Logiczne. Proste. A czy zawsze...