Earmor - aktywne ochronniki słuchu M30, Coyote Brown

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: M30-CB
 • Producent: Earmor
 • Dostępność: Dostępny

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 199,00 zł brutto
 • szt.
 • Cena katalogowa: 199,00 zł
 • Rabat: -9,95 zł (5 %)
 • 189,05 zł

Wiadomo nie od dziś, że ochrona słuchu to absolutny priorytet każdego strzelca, na równi z ochroną wzroku. Są to podstawy pracy na strzelnicy, tak samo ważne jak wszystkie reguły bezpieczeństwa związane z obsługą broni i z zachowaniem na strzelnicy. Właściwy dobór słuchawek zapewnia komfort, przekładający się na lepsze wyniki ale i większą frajdę ze strzeleckiej pasji. Słuchawki Earmor oferowane w różnych modelach, wielkościach i kolorach, pozwalają na dobranie idealnego rozwiązania zapewniającego ochronę, komfort ale i posiadające dla wielu użytkowników istotne, walory estetyczne.

Earmor - aktywne ochronniki słuchu M30, Coyote Brown

Słuchawki Earmor M30 to aktywne ochronniki słuchu w podstawowej odsłonie. Są one zatem najtańszymi aktywnymi ochronnikami słuchu w portfolio producenta. Wyposażone w elektronikę monitorującą poziom hałasu, przekazującą dźwięki otoczenia i rozmów, a blokującą gwałtowny hałas, taki jak huk wystrzału. Zamknięta obudowa sprawia, że tłumienie jest skuteczne. Mikrofon kierunkowy dba o szerokie spektrum przekazywanego dźwięku, a nawet umożliwia jego wzmocnienie płynnie regulowane pokrętłem, będącym jednocześnie włącznikiem urządzenia.

Earmor - aktywne ochronniki słuchu M30, Coyote Brown

Wbudowane filtry skutecznie wycinają hałas w czasie krótszym niż 1 ms. Mogą pracować zarówno na dwóch bateriach AAA jak i odpowiadających im wielkością akumulatorkach. Dla zwiększenia czasu używania na baterii, mają automatyczne wyłączenie po 4 godz. pracy. Posiadają również wyjście audio AUX 3,5 mm na typowego „małego jack’a”, co pozwala przekształcić je w stereofoniczne słuchawki audio.

Earmor - aktywne ochronniki słuchu M30, Coyote Brown

Wykonanie muszli z poliwęglanu gwarantuje zarówno trwałość jak i wysoki komfort użytkowania słuchawek w każdych warunkach pogodowych, nawet podczas deszczu. Ich niski profil, tak jak i samej obudowy, ułatwia prawidłowe i nieskrępowane złożenie się do strzału z broni długiej. Tak samo świetnie sprawdzą się przy broni krótkiej, a płynna regulacja natężenia dźwięku, pozwala na swobodną pracę zarówno na strzelnicy zamkniętej jak i odkrytej.

 

Specyfikacja M30:

- kolor: Coyote Brown (brązowe)

- tłumienie szkodliwego hałasu zgodnie z normą NRR24 (o 24 dB)

- płynna regulacji głośności

- filtrowanie i odcinanie hałasu w czasie poniżej 1 ms

- niski profil obudowy ułatwiający prawidłowe złożenie przy broni długiej

- ergonomiczne i komfortowe poduszki nauszne z PCV

- wodoodporność w klasie IPX5

- działa na dwóch bateriach AAA (2x 1,5V)

- automatyczne wyłączania układu po 4 godzinach w celu oszczędzania baterii

- zgodność z certyfikatami CE / RoSH / ANSI

- wyjście audio AUX 3,5 mm

- redukcja huku wystrzałów do bezpiecznych 82 dB

 

 

Dobrych i ciekawych produktów na rynku nigdy za wiele, a tym bardziej dobrych, ciekawych i praktycznych. Słuchawki Earmor, produkowane przez chińską firmę OPSMEN Co Ltd, to stosunkowo młoda marka, która zdążyła już jednak wyrobić sobie bardzo dobrą opinię. Nie bez znaczenia jest jej dobrze skalkulowana cena, ale przede wszystkim walory jakościowe i użytkowe zapracowały na uznanie strzelców w ponad 30 krajach, w których Earmor ma swoich przedstawicieli.

Earmor

Wszystkie słuchawki Earmor powstają od koncepcji po gotowy produkt w jednej firmie, co bynajmniej nie jest dziś normą. Mało tego, firma świadczy również produkcję OEM dla innych marek. Earmor mocno stawia na marketing i budowanie swojego wizerunku, uczestnicząc we wszystkich najważniejszych targach strzeleckich na całym świecie. Wystawiała się m.in. na SHOT Show w Las Vegas, MILIPOL Paris w Paryżu, czy na targach IWA Outdoors w Norymberdze, gdzie zresztą mieliśmy okazję odwiedzić jej stoisko.

 Earmor - błoga cisza na strzelnicy.

Earmor - błoga cisza na strzelnicy.

24-11-2023
Błoga cisza... to marznie niejednego młodego rodzica, po nocy zarwanej kolkami noworodka, czy męża, który zbyt poważnie podpadł żonie ;-)...
Po pierwsze: Bezpiecznie!

Po pierwsze: Bezpiecznie!

16-06-2022
Jak mawiał pewien instruktor strzelectwa: „jak kulka wyleci, to już jej z powrotem do lufy nie cofniesz...”. Logiczne. Proste. A czy zawsze...