Okulary Wiley X Saber Advanced 317 smoke / clear, czarne matowe oprawki

  • szt.
  • 319,00 zł

Okulary Wiley X Saber Advanced z dwoma wymiennymi szkłami w kolorach: jasne oraz szare z czarnymi matowymi oprawkami.

 

Wiley X Saber Advanced to okulary strzeleckie zapewniające strzelcowi pełną ochronę oczu, maksymalną wygodę podczas strzelania, funkcjonalność i trwałość w pół oprawkowej oprawie.

Opracowany z myślą o komforcie model SABRE ADVANCED ma lekką konstrukcję, elastyczny nosek, piankową wkładkę na wymiennych soczewkach oraz regulowane teleskopowe zauszniki. Okulary WX Sabre Advanced spełniają standardy bezpieczeństwa balistycznego MIL-PRF-32432, aby zapewnić Ci ochronę w każdej sytuacji. W zależności od sytuacji do której potrzebujesz okularów możesz używać zauszniki lub elastycznego paska znajdującego się w komplecie.

 

Cechy okularów:

- nietłukące soczewki z poliwęglanu Selenite

- zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB

- powłoka T-Shell jest odporna na zarysowania

- konstrukcja okularów zapewnia szybką wymianę szkieł

- teleskopowe zauszniki dające możliwość dopasowania do preferencji użytkownika

- elastyczny pasek SABRE ADVANCED

- regulowany nosek

 

Szare soczewki (smoke); w równym stopniu pochłaniają wszystkie barwy, dzięki czemu zachowujemy tę samą percepcję kolorów jak bez okularów przeciwsłonecznych. Są idealne w jasnym świetle, zapewniają maksymalną redukcję olśnienia i są idealne do wszystkich sportów na świeżym powietrzu w jasnych warunkach; biegania czy też jazdy na rowerze. Zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB. Transmisja światła na poziomie 15%.

Jasne soczewki (clear); zapewniają maksymalną przepuszczalność światła, dzięki czemu widzimy kolory w sposób naturalny. Jasne soczewki będą idealne na mglistą lub pochmurną pogodę, a także w warunkach zmierzchu / świtu i do użytku w pomieszczeniach. Świetnie nadają się do polowań we wczesnych godzinach porannych czy też uprawiania sportów halowych. Zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB. Transmisja światła na poziomie 89%.

Funkcjonalność okularów:

 

Produkt spełnia lub przekracza normy (US) MIL-PRF-32432 Ballistic oraz MCEP (Military Combat Eye Protection). Oprawka oraz szkła okularów muszą wytrzymać uderzenie pocisku 3,8mm wystrzelonego z prędkością 700-720 km/h. Google muszą wytrzymać uderzenie ocisku 5,56mm wystrzelonego z prędkością 594-612 km/h. Dzięki temu soczewki i oprawki marki Wiley X są praktycznie niezniszczalne.

Model oprawek pozwala na montaż wkładek korekcyjnych.

Produkt certyfikowany i testowany zgodnie z Europejską normą EN.166 (F), która to zapewnia nas, iż okulary spełniają podstawowe normy techniczne dla ochrony oczu i że są o okulary ochronne.

Spełnia lub przekracza normy (USA) ANSI Z87.1 które to określają, iż soczewka musi pozostać w ramce i nie może się stłuc po uderzeniu stalowej kulki o  średnicy 6,35mm wystrzelonej z prędkością 164,6 km/h.

Hard coating

Odporna na zarysowania powłoka chroni okulary przez uszkodzeniami i przedłuża żywotność.