Okulary Wiley X Saber Advanced 301 light rust, czarne matowe oprawki

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: WILEYX 301
  • Producent: Wiley X
  • Dostępność: Dostępny

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 239,00 zł brutto
  • szt.
  • 259,00 zł

Okulary Wiley X Saber Advanced ze szkłami w kolorze pomarańczowym z czarnymi matowymi oprawkami.

 

Wiley X Saber Advanced to okulary strzeleckie zapewniające strzelcowi pełną ochronę oczu, maksymalną wygodę podczas strzelania, funkcjonalność i trwałość w pół oprawkowej oprawie.

Opracowany z myślą o komforcie model SABRE ADVANCED ma lekką konstrukcję, elastyczny nosek, piankową wkładkę na wymiennych soczewkach oraz regulowane teleskopowe zauszniki. Okulary WX Sabre Advanced spełniają standardy bezpieczeństwa balistycznego MIL-PRF-32432, aby zapewnić Ci ochronę w każdej sytuacji. W zależności od sytuacji do której potrzebujesz okularów możesz używać zauszniki lub elastycznego paska znajdującego się w komplecie.

 

Cechy okularów:

- nietłukące soczewki z poliwęglanu Selenite

- zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB

- powłoka T-Shell jest odporna na zarysowania

- konstrukcja okularów zapewnia szybką wymianę szkieł

- teleskopowe zauszniki dające możliwość dopasowania do preferencji użytkownika

- elastyczny pasek SABRE ADVANCED

- regulowany nosek

 

Pomarańczowe soczewki (rust); odfiltrowują większość fal światła niebieskiego (HEV), które są kluczowym składnikiem olśnienia i zamglenia. Zwiększają kontrast w warunkach średniego i słabego oświetlenia, dzięki czemu są idealne do wielu aktywności na świeżym powietrzu i w pomieszczeniach, na przykład: polowania, biegania, jazdy na rowerze czy też jazdy na nartach. Zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB. Transmisja światła na poziomie 52%.

Funkcjonalność okularów:

 

Produkt spełnia lub przekracza normy (US) MIL-PRF-32432 Ballistic oraz MCEP (Military Combat Eye Protection). Oprawka oraz szkła okularów muszą wytrzymać uderzenie pocisku 3,8mm wystrzelonego z prędkością 700-720 km/h. Google muszą wytrzymać uderzenie ocisku 5,56mm wystrzelonego z prędkością 594-612 km/h. Dzięki temu soczewki i oprawki marki Wiley X są praktycznie niezniszczalne.

 

Model oprawek pozwala na montaż wkładek korekcyjnych.

 

Produkt certyfikowany i testowany zgodnie z Europejską normą EN.166 (F), która to zapewnia nas, iż okulary spełniają podstawowe normy techniczne dla ochrony oczu i że są o okulary ochronne.

 

Spełnia lub przekracza normy (USA) ANSI Z87.1 które to określają, iż soczewka musi pozostać w ramce i nie może się stłuc po uderzeniu stalowej kulki o  średnicy 6,35mm wystrzelonej z prędkością 164,6 km/h.

 

Odporna na zarysowania powłoka chroni okulary przez uszkodzeniami i przedłuża żywotność.

 

 Po pierwsze: Bezpiecznie!

Po pierwsze: Bezpiecznie!

16-06-2022
Jak mawiał pewien instruktor strzelectwa: „jak kulka wyleci, to już jej z powrotem do lufy nie cofniesz...”. Logiczne. Proste. A czy zawsze...