Strzelba DERYA MK-12 AS-102S kal. 12/76

  • Kod: DERYA MK-12 AS-102S
  • Producent: Derya
  • Dostępność: Dostępny (dostępność faktyczna) Dostępny (dostępność faktyczna)
  • szt.
  • 3 790,00 zł

Derya MK 12 jest strzelbą samopowtarzalną, wykorzystującą system gazowy do odryglowania zamka, napędu zespołu kinematycznego i przeładowania broni. Gazy z trzech ukośnych otworów na obwodzie lufy są skierowane na pierścień tłoka i tuleję układu pracującego w osi lufy. Otwory są umieszczone w 1/3 długości lufy, co zapewnia większą energię pobieraną na tłok i tym samym niezawodność działania. Sprężyna oporo powrotna suwadła z zamkiem pracuje w rurze kolby – powielając klasyczny pomysł E. Stonera powszechnie stosowany w konstrukcji AR.

Derya MK 12 jest jest strzelbą przeznaczoną w sposób szczególny do sportu (IPSC, 3 GUN). Jednak nie tylko. Będzie użyteczna również we wszystkich sytuacjach, w których potrzebna jest duża pojemność magazynków i szybka powtarzalność strzałów z gwarancją niezawodności. Zestaw szyn picatinny umożliwia mocowanie dowolnej optyki i wyposażenia dodatkowego.

MK 12 jest wykonana ze stopu aluminium 7075 T6 obrabianego na maszynach CNC. Wyważenie i całkowita masa broni jest uzależniona od wyboru lufy, osłony lufy i podpiętego magazynka pudełkowego.

 

Specyfikacja:

- masa: 3,5kg

- kaliber: 12/76

- długość lufy: 20"

- zastosowania: strzelectwo rekreacyjne, strzelectwo sportowe, strzelectwo dynamiczne

- w zestawie znajduje się: pokrowiec, 3 magazynki o różnej pojemności, trzy czoki, pas nośny, muszka oraz przeziernik, skośny montaż do przeziernika i muszki, chwyt transportowy, chwyt skośny, zatyczki do uszu, klucz wielofunkcyjny

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.

Typ broni śrutowej: półautomat
Kaliber broni: 12