Pistolet Browning Buck Mark PLUS Stainless UDX kal. 22LR

  • Kod: BUCK MARK 051531490
  • Producent: Browning
  • Dostępność: Dostępny (dostępność faktyczna) Dostępny (dostępność faktyczna)
  • szt.
  • 3 700,00 zł / szt.
  • Oblicz

Buck Mark PLUS Stainless UDX

Browning Buck Mark PLUS Stainless UDX

Model premium linii Buck Mark jest elegancki i... oferuje sporo prosto „z pudełka”. W przypadku Browninga oznacza to wystarczająco dużo funkcji, aby górować nad konkurencją: obustronny, wykonany z wysokogatunkowego drewna, laminowany chwyt UDX z rowkami na palce i z teksturą dającą bardzo pewny chwyt - a przez niego również świetną kontrolę spustu. Elegancji dodaje polerowna lufa wykonana ze stali nierdzewnej.

Pistolet Browning Buck Mark PLUS Stainless UDX

Dla każdego strzelca dokładność jest najważniejsza. Tak samo dla Browninga: od regulowanych przyrządów celowniczych Pro-Target z tyłu (szczerbinka) oraz muszki TRUGLO od Marble Arms, zapewniających doskonałą celność, przez konstrukcję lufy o płaskich, polerowanych bokach do świetnego spustu. Perfekcyjna całość w wysokim standardzie wersji PLUS oferowana już fabrycznie.

Buck Mark PLUS Stainless UDX

Nie bójmy się tego powiedzieć: całość wygląda naprawdę dobrze. A nawet lepiej :-) Ta broń daje nie tylko frajdę dzięki celności, ale też i swoim wyglądem. Perfekcja w każdym calu. Choć skromnie określana mianem: Plus. Plusów pistolet posiada o wiele więcej. Właściwie to ciężko znaleźć jakikolwiek minus... ;-)

Buck Mark PLUS Stainless UDX

Pistolet wygodnie przeładujemy dzięki nacięciom na tyle zamka. Zrzut magazynka, zamka oraz bezpiecznik manualny, skrzydełkowy umiejscowione są z lewej strony. Ich obsługa nie nastręcza problemu, choć wielkość manipulatorów pokazuje zdecydowanie „tarczowe” pozycjonowanie pistoletu. Typowa, a zarazem sprzyjająca celności jest stała lufa, rozwiązanie typowe przy zamku swobodnym. W bocznym zapłonie proste i skuteczne, a co najważniejsze: praktycznie bezawaryjne.

Buck Mark PLUS Stainless UDX

Doskonały chwyt to cecha charakterystyczna modeli Buck Mark. W modelach PLUS mamy wariant UDX wykonany z wysokogatunkowego laminowanego drewna, z bardzo wygodnymi wcięciami pod palce i odpowiednio dobraną teksturą powierzchni. Zapewnia on pewny, mocny a zarazem nie męczący dłoni chwyt. Przekłada się to na lepszą kontrolę broni i dobrą pracę na spuście.

Buck Mark PLUS Stainless UDX

Złocony spust ma typowo „targetowy” łukowy kształt, wymuszający takie samo ułożenia palca za każdym razem. Wraz z wystarczająco lekką pracą samego mechanizmu, dopełnia obrazu pistoletu do strzelań precyzyjnych. Jak na oferowane możliwości oraz jakość wykonania, cena pistoletu jest naprawdę niezła. Taki cenowy „strzał w dziesiątkę” :-)

Buck Mark PLUS Stainless UDX

 

Specyfikacja:

- kaliber: 22LR

- długość lufy: 5,5 cala / 140 mm

- długość całkowita: 241 mm

- długość linii celowania: 203 mm

- pojemność magazynka: 10 naboi

- przyrządy celownicze: Pro-Target

- chwyt: laminowane drewno, Ultragrip DX (UDX)

- materiał lufy: stal nierdzewna , polerowana na połysk, srebrna

- materiał szkieletu: aluminum, czarny mat, zamek w kolorze srebrnym

- spust: złoty, pojedynczego działania (SAO)

- zasada działania: samopowtarzalny, zamek swobodny

- waga: 950 g

 

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.

Typ broi krótkiej: Pistolet
Kaliber broni: 22LR
Browning Buck Mark

Browning Buck Mark

09-08-2022
Wielu strzelców swoją strzelecką przygodę rozpoczyna od broni krótkiej, również często w bocznym zapłonie. Dziś przedstawiamy całą...