Pistolet Browning Buck Mark Contour Stainless Steel URX kal. 22LR

  • Kod: BUCK MARK 051507490
  • Producent: Browning
  • Dostępność: Dostępny (dostępność faktyczna) Dostępny (dostępność faktyczna)
  • szt.
  • 4 160,00 zł / szt.
  • Oblicz

Buck Mark Contour Stainless URX

Browning Buck Mark Contour Stainless Steel URX

Model premium linii Buck Mark jest elegancki i... oferuje sporo prosto „z pudełka”. W przypadku Browninga oznacza to wystarczająco dużo funkcji, aby górować nad konkurencją: obustronny, pokryty gumą chwyt URX z rowkami na palce i z teksturą dającą bardzo pewny chwyt - a przez niego również świetną kontrolę spustu. Elegancji dodaje polerowna lufa wykonana ze stali nierdzewnej.

Browning Buck Mark Contour Stainless Steel URX

Dla każdego strzelca dokładność jest najważniejsza. Tak samo dla Browninga: od regulowanych przyrządów celowniczych Pro-Target, zapewniających doskonałą celność, przez konstrukcję lufy o płaskich, polerowanych bokach do świetnego spustu. Perfekcyjna całość w Standardzie. Wysokim!

Browning Buck Mark Contour Stainless Steel URX

Nie bójmy się tego powiedzieć: całość wygląda naprawdę dobrze. A nawet lepiej :-) Ta broń daje nie tylko frajdę dzięki celności, ale też i swoim wyglądem. Perfekcja w każdym calu. W wersji Contour Stainless URX zarówno charakteru jak i funkcjonalności sporo dodaje szyna RIS na całej długości górnej części pistoletu. Daje to szerokie możliwości montażu różnego rodzaju optyki celowniczej.

Browning Buck Mark Contour Stainless Steel URX

Pistolet wygodnie przeładujemy dzięki nacięciom na tyle zamka. Zrzut magazynka, zamka oraz bezpiecznik manualny, skrzydełkowy umiejscowione są z lewej strony. Ich obsługa nie nastręcza problemu, choć wielkość manipulatorów pokazuje zdecydowanie „tarczowe” pozycjonowanie pistoletu. Typowa, a zarazem sprzyjająca celności jest stała lufa, rozwiązanie typowe przy zamku swobodnym. W bocznym zapłonie proste i skuteczne, a co najważniejsze: praktycznie bezawaryjne.

Buck Mark Contour Stainless Steel URX

Chwyt Ultragrip RX to cecha charakterystyczna modeli Buck Mark. Pokryty gumą, z bardzo wygodnymi wcięciami pod palce i odpowiednio dobraną teksturą powierzchni, zapewnia pewny, mocny a zarazem nie męczący dłoni chwyt. Przekłada się to na lepszą kontrolę broni i dobrą pracę na spuście.

Browning Buck Mark Contour Stainless Steel URX

Złocony spust ma typowo „targetowy” łukowy kształt, wymuszający takie samo ułożenia palca za każdym razem. Wraz z wystarczająco lekką pracą samego mechanizmu, dopełnia obrazu pistoletu do strzelań precyzyjnych. Jak na oferowane możliwości oraz jakość wykonania, cena pistoletu jest naprawdę niezła. Taki cenowy „strzał w dziesiątkę” :-)

Browning Buck Mark Contour Stainless Steel URX

Specyfikacja:

- kaliber: 22LR

- długość lufy: 5,5 cala / 140 mm

- długość całkowita: 241 mm

- długość linii celowania: 203 mm

- pojemność magazynka: 10 naboi

- przyrządy celownicze: Pro-Target, szyna RIS pod optykę, stalowa muszka w stylu Patridge’a

- chwyt: gumowany Ultragrip RX

- materiał lufy: stal nierdzewna , polerowana na połysk, srebrna

- materiał szkieletu: aluminum, czarny mat, zamek w kolorze srebrnym

- spust: złoty, pojedynczego działania (SAO)

- zasada działania: samopowtarzalny, zamek swobodny

- waga: 1000 g

 

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.

Typ broi krótkiej: Pistolet
Kaliber broni: 22LR
Browning Buck Mark

Browning Buck Mark

09-08-2022
Wielu strzelców swoją strzelecką przygodę rozpoczyna od broni krótkiej, również często w bocznym zapłonie. Dziś przedstawiamy całą...