Karabin ANSCHUTZ 1907/1913 kal. 22LR

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: ANSCHUTZ 000123
  • Producent: Anschutz
  • Dostępność: Dostępny

  • Historia ceny
  • szt.
  • 16 500,00 zł

Anschutz to prawdziwie rodzinny biznes, prowadzony już od 6 pokoleń. Firma została założona w 1856 r i jest obecnie wiodącym producentem broni myśliwskiej i sportowej na rynku międzynarodowym. Nieustanny rozwój, inwestycje w nowe technologie, a nade wszystko pasja do strzelectwa, spowodowała, że dziś ponad 97% wszystkich biathlonistów używa broni tej marki. Strzelanie i wygrywanie z broni firmy Anschutz przez mistrzów Europy, świata i igrzysk olimpijskich, to najlepsza reklama niezawodności, a nade wszystko precyzji, jaką oferuje Anschutz.

Takie samo perfekcyjne podejście ma Anschutz do sprzedaży i swoich klientów. Tworzona i utrzymywana od pokoleń, międzynarodowa sieć dealerów i partnerów firmy, zapewnia klientom szeroki dostęp zarówno do samej broni, olbrzymiej ilości dostępnej dla niej akcesoriów jak i sieci serwisowej. Jest to równie ważne jak sam produkt, a Anschutz doskonale to rozumie.

Karabinek Anschutz 1907 BR-50 .22 LR

Karabinek precyzyjny Anschutz 1907 oferuje najmniejsze możliwe skupienie prosto z pudełka. Jest to broń do wygrywania zawodów strzelań precyzyjnych, zapewniająca przy tym niesamowitą frajdę ze strzelania. Podstawą doskonałej celności jest perfekcyjnie wykonana 26 calowa lufa o grubym profilu, wraz z zamkiem, działającym płynnie i pewnie za każdym razem, tworzą system 1907. Uzupełnia go świetny sportowy, dwu-oporowy spust. Oczywiście w pełni regulowany. I to na wszelkie możliwe sposoby.

Po pierwsze możemy regulować w nim ciężar spustu w zakresie od 60 do 490 g (fabrycznie ustawiony na 125 g). Po drugie możemy przesunąć język spustowy w przód lub tył, jednocześnie przechylając go na stronę prawą lub lewą. Pionowy język zaopatrzony jest w „but”, który również możemy regulować (dół i góra oraz kąt umiejscowienia wokół osi jaką tworzy pionowy spust). Tak pełna regulacja umożliwia idealne dostosowanie mechanizmu do wymogów i preferencji strzelca.

Karabinek Anschutz 1907 BR-50 .22 LR

Perfekcyjny system i taki sam spust nie mogą obejść się bez odpowiedniej - równie perfekcyjnej osady. W tym modelu mamy doskonałe połączenie klasyki z nowoczesnością. Klasyka to piękny orzech włoski, z perfekcyjnie podkreślonymi słojami. Nowoczesność zaś przejawia się w najwyższej jakości systemowi dopasowania w pełni regulowanej baki i stopki do budowy anatomicznej strzelca, jak i wysokości przyrządów celowniczych. Bakę policzkową regulujemy we wszystkich kierunkach, dopasowując wysokość, przesunięcie czy pochylenie.

Stopka to produkt wręcz kosmiczny. Każdy jej element może być regulowany osobno, przez co wręcz idealnie dopasujemy ją do ramienia, mając jeszcze dodatkową podporę dzięki sporej i również regulowanej ostrodze. Jak widać jest to osada benchrestowa do strzelań ultra precyzyjnych, o wręcz wzorcowej ergonomii. Po wzięciu broni do ręki i złożeniu się, wszystko trafia na swoje miejsce całkowicie intuicyjnie.

Dłoń naturalnie „owija się” wokół prawie pionowego chwytu a kciuk sam opada w specjalnie zaprojektowane wgłębienie. Policzek układa się równie naturalnie na specjalnie wyprofilowanej kolbie z baką policzkową. Czysta perfekcja i doskonała jakość wykonania. Sama osada jest tak zaprojektowana, że równie kapitalnie strzela się z Anschutz 1907 „z ręki” w takiej konfiguracji jak jest, jak i z użyciem pasa czy ułożeniem broni na workach czy dwójnogu. Wszystko w zależności od specyfikacji konkurencji i naszych potrzeb.

System 1907 przygotowany jest pod montaż celowników mechanicznych zarówno Anschutza jak i np. Centry. To, że nie są dodawane w komplecie jest zabiegiem celowym. Do tej klasy broni każdy strzelec dobiera przyrządy wg własnych preferencji. A wybór przyrządów jest spory. Możemy dobrać różne typy muszek tunelowych, jak też przesunąć muszkę jeszcze bardziej do przodu przez specjalne przedłużenie montowane na lufę. Regulowany przeziernik dopasowujemy też do potrzeb. Możemy zakupić model podstawowy regulowany mikrometrycznie, jak i z dodatkową regulacją przesłony.

Specyfikacja:

 

- kaliber: .22 LR

- waga: 4500 g

- długość: 1120 mm

- LOP: 345 mm

- osada: drewniana, sportowa, wyczynowa - w pełni regulowana baka policzkowa i stopka

- długość lufy: 26 cali / 660 mm

- skok gwintu: 420 mm

- średnica lufy na wylocie: 24 mm

- spust: dwu-oporowy, regulowany (60-490g, fabrycznie ustawiony na 125 g)

- pełna regulacja położenia spustu

- przygotowany pod montaż przyrządów celowniczych

 

REZERWACJA BRONI: w sklepie luska.pl broń można zarezerwować poprzez stronę, składając zamówienie z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu. Więcej informacji w linku. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.


Typ karabinu: Repetirey, Sportowe
Typ: Repetier
Przyrządy mechaniczne: Brak
Szyna pod optykę: Brak
Regulowany spust: Tak
Gwint zewn.na końcu lufy: Nie
Osada: Drewno
Kolba: Stała
Magazynek: Stały
Długość lufy: Pow. 24 do 28 cali
Przeznaczenie: Long Range, PRS precyzyjne, Rekreacja
Kaliber broni: 22LR