Strzelba Winchester SX4 RANIERO TESTA kal. 12/76

  • Kod: SX4 RANIERO TESTA
  • Producent: Winchester
  • Dostępność: Dostępny (dostępność faktyczna) Dostępny (dostępność faktyczna)
  • szt.
  • 7 200,00 zł / szt.

SX4 RANIERO TESTA - WORLD RECORD EDITION to broń Raniero Testa, która pozwoliła mu zdobyć rekord świata w 2017 roku, gdzie w ciągu 1,6 sekundy zestrzelił 13 rzutków!

Jest prawdziwą “maszynką do strzelania”. Doskonała broń łącząca w sobie wyjątkową niezawodność, szybkość i siłę ognia. SX4 RANIERO TESTA jest na komorze magnum co umożliwia korzystanie z większej gamy amunicji 12M. Magazynek posiada pojemność aż 11 sztuk!

Zastosowanie systemu Back-Bored powoduje zmniejszenie tarcia śrutu o ścianki lufy. Zamiast na przezwyciężenie oporu tarcia, większa ilość energii wyzwalanej przez gazy wytworzone podczas spalania prochu strzelniczego jest wykorzystywana do poruszania śrutu, dzięki czemu wzrasta prędkość ładunku. Śrut zachowuje swoje parametry balistyczne. Ścianki lufy nie wywołują już efektu "szyjki od butelki", a ciśnienie wywierane na ładunek jest mniejsze, dzięki temu wyraźnie zmniejsza się ilość zdeformowanego śrutu przy strzale.

Wstawki mogą zostać w łatwy sposób wyjęte lub włożone pomiędzy kolbę a stopkę amortyzującą tak, aby dokładnie dopasować broń do Twoich wymiarów. Funkcją tej stopki o wysokiej efektywności jest zmniejszenie odrzutu przy strzelaniu amunicją o dużym ładunku oraz zwiększenie komfortu i celności podczas strzelania.

SX4 został zaprojektowany w nowatorski sposób, aby stworzyć najbardziej niezawodny, najszybciej strzelający i wywołujący najmniejszy odrzut półautomat śrutowy. Bardzo prosta zasada działania wykorzystuje tłok gazowy z wewnętrznym Aktywnym Zaworem, który jest sterowany automatycznie, aby zapewnić możliwość stosowania szerokiej gamy różnych ładunków.

Wykończenie typu "Ultra tough coat" oznacza ultra - wytrzymałe wykończenie. Unikatowa powłoka nowego SX4 w szarym metalicznym kolorze stanowi wykończenie o dużej wytrzymałości, które oprócz tego że doskonale wygląda, zapewnia także nadzwyczajną odporność na korozję, nawet w warunkach ekstremalnych.

Aby doskonale dopasować swój SX4 z kolbą kompozytową do swojej budowy, między kolbę a baskilę można umieścić podkładki regulacyjne, które umożliwiają regulację kolby.

 

Specyfikacja:

- kaliber: 12/76

- długość lufy: 76cm

- waga: 3,5kg

- pojemność magazynka: 11 + 1

- chwyt pistoletowy

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.

Typ broni śrutowej: półautomat
Kaliber broni: 12