Karabin Hammerli TAC R1 22 kal. 22LR

  • Kod: KOLB 052-018
  • Producent: Hammerli
  • Dostępność: Dostępny (dostępność faktyczna) Dostępny (dostępność faktyczna)
  • szt.
  • 2 999,00 zł

Hämmerli TAC R1 22 kal. .22 LR to karabinek sportowy bocznego zapłonu, wyposażony w łożę o długości 13", regulowany system gazowy, aluminiowe łoże M-Lok oraz polimerowe przyrządy celownicze typu flip-up.

W karabinku Hämmerli TAC R1 22 zastosowano lufę o długości 16,1" zakończoną hamulcem wylotowym typu bird cage. Hamulec zamontowano na standardowym gwincie 1/2"-28, dzięki czemu na karabinku możemy zastosować inne urządzenia wylotowe. Regulowany system gazowy (za pomocą śruby w komorze zamka) pozwala na precyzyjne ustawienie cyklu pracy broni w zależności od masy i prędkości wykorzystywanej amunicji.

W odróżnieniu od standardowego karabinka AR-15 w TAC R1 22 bezpiecznik można aktywować nawet na zwolnionym kurku, do zwolnienia zamka pozostawionego w tylnym położeniu konieczne jest użycie dźwigni przeładowania.

W tym modelu zastosowano aluminiowe łoże 13" (free-float) w systemie M-Lok umożliwiające mocowanie wybranych akcesoriów strzeleckich. Komora zamkowa ma zintegrowaną szynę Picatinny, łączącą się ze szyną łoża w jednolitą całość.

Komorę zamkową i spustową wykonano z aluminium 7075 T-6 oraz poddano wykończeniu metodą anodowania HA-III. Dwustopniowy mechanizm spustowy o ciężarze 3,85 kg ma wyraźny reset, pomagający przy szybkim strzelaniu.

W karabinku zastosowano kolbę regulowaną w 5 pozycjach, chwyt pistoletowy Hammerli, polimerowe przyrządy celownicze flip-up oraz 20-nabojowy magazynek.

 

Specyfikacja:

- pojemność magazynka: 20 sztuk

- długość całkowita: 830mm - 910mm

- długość lufy 16,1:

- waga: 2250 g

- łoże m-lok z dwoma złączami QD

- karabinek wyposażony jest w mechaniczne przyrządy optyczne

 

 

 

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.

Typ karabinu: Samopowtarzalne, Sportowe
Kaliber broni: 22LR