Strzelba WINCHESTER Select Energy Sporting 76 kal. 12/76

  • Kod: WIN SELECT ENER 76
  • Producent: Winchester
  • Dostępność: Dostępny (dostępność faktyczna) Dostępny (dostępność faktyczna)
  • szt.
  • 8 600,00 zł / szt.

Strzelba WINCHESTER Select Energy Sporting 76 kal. 12/76

 

Specyfikacja:

- Kaliber 12/76

- Długość luf: 76cm

- Czoki INV+ (5szt.)

- Szyna wentylowana: 10mm

- Chwyt: pistoletowy

- Długość kolby: 370mm

- Waga: 3,5kg

- Baskila: stalowa

- Drewno: olejowane

 

logo WINCHESTER

SELECT ENERGY SPORTING ADJ posiada łatwe w regulacji ruchome pióro kolby. Dzięki pięciu czokom Signature Briley oraz regulowanemu spustowi, doskonale sprawdzi się na strzelnicy. Wybór pomiędzy dostępnymi lufami o   długości 71cm lub  76cm wyposażonymi w szeroką szynę 10mm ze   światłowodami TRUGLO®TRU-BEAD® czyni tę  broń niemal wszechstronną.

logo technologi BACK-BORED

Zastosowanie systemu Back-Bored powoduje zmniejszenie tarcia śrutu o ścianki lufy. Zamiast na przezwyciężenie oporu tarcia, większa ilość energii wyzwalanej przez gazy wytworzone podczas spalania prochu strzelniczego jest wykorzystywana do poruszania śrutu, dzięki czemu wzrasta prędkość ładunku.Śrut zachowuje swoje parametry balistyczne. Ścianki lufy nie wywołują już efektu "szyjki od butelki", a ciśnienie wywierane na ładunek jest mniejsze, dzięki temu wyraźnie zmniejsza się ilość zdeformowanego śrutu przy strzale.

obraz działania technologi Back-Bored

Strzelby Winchester Select są wyposażone w baskilę o  jednym z najniższych profili na rynku. Niska baskila daje kilka korzyści w   porównaniu z tradycyjną baskilą o wyższym profilu. Umożliwia ona lepsze śledzenie celu, zapewnia lepszą absorpcję odrzutu, zmniejszenie ciężaru i szybsze operowanie bronią.

czoki do broni winchester

Czoki Signature (Select Energy - w zestawie) Kompletna oferta czoków. Obecnie aby zapewnić najlepsze parametry strzelania, dostępne są   czoki Signature Invector+, najlepsze w swojej klasie produkowane przez firmę Briley.

zbliżony widok luf

Wszystkie strzelby Winchester Select muszą zaliczyć testy strzelania śrutem stalowym o wyśrubowanych parametrach działania przy 1370 barów, dzięki temu możesz polować w każdych warunkach i strzelać z amunicji z tradycyjnym śrutem oraz ze śrutem stalowym bez uszkodzeń luf.

logo możliwości strzelania śrutem stalowym

Przystosowany do strzelania śrutem stalowym.

opakowanie broni

Broń dostarczana jest w twardym solidnym futerale z umieszczonym na nim logo firmy Winchester.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.

Typ broni śrutowej: bok
Kaliber broni: 12